USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Com Piscina Em Foz Do Iguacu Proximo Ao Paraguai Foz do Iguacu Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Casa Com Piscina Em Foz Do Iguacu Proximo Ao Paraguai

ex. Casa Com Piscina Em Foz Do Iguaçu Próximo Ao Paraguai

Vroegtijdige boeking
2026-09-22
2026-09-23

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

20

Casa Com Piscina Em Foz Do Iguacu Proximo Ao Paraguai

 Wi-Fi

WiFi

 Zwembad

Buitenzwembad

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Casa Com Piscina Em Foz Do Iguacu Proximo Ao Paraguai heeft een buitenzwembad voor de ontspanning van de gasten en ligt op 10 minuten met de auto weg van het Ecovillage.

Dit vakantiehuis biedt ook toegang tot bezienswaardigheden als de Boeddhistische Tempel van Foz do Iguaçu, op 4 km afstand. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Omar Ibn Al-Chattab-moskee, gelegen binnen 15 minuten rijden verderop.

Moka Temakeria & Sushi bevindt zich binnen het bereik van Casa Com Piscina Em Foz Do Iguacu Proximo Ao Paraguai en serveert Aziatische gerechten.


Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Horeca

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei
  • Buiten eethoek

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad
  • Tuin
  • Barbecuefaciliteiten

Diensten

  • Huishouding

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Zithoek
  • Eettafel
  • Wasmachine
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 23:59
Uitchecken: van 11:00 tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa Com Piscina Em Foz Do Iguacu Proximo Ao Paraguai?

    Gasten van Casa Com Piscina Em Foz Do Iguacu Proximo Ao Paraguai kunnen hun auto parkeren op privéparkeren.
  • Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Casa Com Piscina Em Foz Do Iguacu Proximo Ao Paraguai?

    Gasten van Casa Com Piscina Em Foz Do Iguacu Proximo Ao Paraguai kunnen eten in Moka Temakeria & Sushi restaurant, dat Aziatische gerechten serveert.
  • Wie zijn de meest regelmatige gasten in Casa Com Piscina Em Foz Do Iguacu Proximo Ao Paraguai?

    Hoewel Casa Com Piscina Em Foz Do Iguacu Proximo Ao Paraguai vooral geliefd is bij zakengasten, zijn alle gasten welkom.
  • Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in deze villa?

    Enkele van de beste bezienswaardigheden in Foz do Iguaçu zijn de Omar Ibn Al-Chattab-moskee en het Ecovillage, die respectievelijk op 4 en 4,1 km van deze villa liggen. Daarnaast is Parque Monjolo (4,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-09-22
2026-09-23

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Casa Com Piscina Em Foz Do Iguacu Proximo Ao Paraguai, Brazilië

Rua Franca, 975, Foz do Iguaçu, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © fozdoiguacuhotels.net

All rights reserved